the mortal instruments city of bones book free online guerrilleros dyablo descargar valenzuela city election 2013 partial results strandloop egmond aan zee 2013
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Групи підтримки

Закрита Facebook-група Підтримка батькам

Тут можна отримати безкоштовні консультації від 11-ти психологів та поради від батьків зі схожим досвідом. У файлах групи є сучасні книги про виховання дітей, які можна безкоштовно завантажити.

Facebook-група Батьківська спілка

Тут об’єдналися батьки України заради кращого майбутнього для наших дітей. Основні завдання спілки – створення нової, альтернативної системи освіти, підтримка та розвиток прогресивної освіти та освітян, а також зміна підходів до виховання дітей. У групі обговорюється окрім освітнього проекту #НеБийДитину й інші проекти ГО «Батьківська спілка»: Центр освітніх ресурсів, Воображаріум, Школа соціальної активності, Клуб менторів.

Facebook-сторінка Моя Дитина

Тут зібрана сучасна інформація про те, як розуміти дитину, спілкуватися з нею, стежити за власними словами й діями, відповідально ставитися до дитячих потреб і порухів душі, щоб зрештою процес виховання нової людини став неабияким успіхом у житті кожного батька й матері.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.