syiir gusdur versi sunda mp3 houdan menuiseries fosses giant anaconda amazon river world of wrestling kickoff classic
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Відгуки

  • Ірина Дерусова, мама, вчитель

    Проблема жорстокого поводження з дітьми стоїть в нашому суспільстві дуже гостро. А найстрашніше те, що більшість батьків, які піднімають руку на свою дитину вважають це звичайним методом виховання, без якого неможливо виховати нормальну людину. І до цієї проблеми треба привертати увагу спільноти. Тому що це не метод виховання, насправді це жорстоке поводження з дітьми, і це просто неприпустимо для виховання дітей! Даний буклет дуже добре розкриває тему, більш того не просто закликає не робити цього, але й дає варіанти, як себе поводити, щоб не нашкодити дитині і водночас зробити так, щоб дитина почула тебе. Це дуже важливо, тому що більшість батьків просто не знає, що ще можна робити в ситуації, коли дитина не слухається, крім того, що вдарити і силою примусити підкоритися своїй волі. Крім того яскравий дизайн, викладення інформації коротенькими тезами дає можливість сприйняти необхідну інформацію. Дуже гарні поради, які корисні усім! З задоволенням прочитала його, як мама, як вчитель, як класний керівник. Планую використати його у роботі з батьками.

  • Юлія Долгополова, мама, громадська активістка

    Благодаря этому образовательному проекту в нашей семье, когда все уже на взводе, периодически проскакивает еБийДитину. Мы улыбаемся и воспитательный момент получается мирным)

  • Ірина Лабаз, мама, психолог

    Батьками не стають після народження дитини, це довгий процес  навчання, зміни поглядів, цінностей та способу життя. Ми часто виявляємось не готовими до всіх сюрпризів, які приходять до нас разом із маленькою людиною. Проект #НеБийДитину фокусується на гострому питанні, яке передалося нам у спадок від старих систем виховання. Це не просто акцент на фізичному насиллі та його негативних наслідках, а й підтримка батькам, допомога їм у розумінні своїх помилок, негативних емоцій та інших способів їхнього вираження. Також це нові знання, щоб порозумітися зі своєю дитиною, навчитися її відчувати та приймати її емоції, вміти знаходити альтернативні виходи зі ситуацій та створювати справді безпечне сімейне коло. Агресія породжує агресію, адже підняти руку на дитину досить легко, набагато важче зупинитися та обняти її. Цей проект допомагає сказати «Стоп!» не тоді, коли вже може бути пізно, а ще на етапі наміру та надмірної злості. Яке ми отримаємо майбутнє завдяки цьому? Як мінімум, щасливих дітей, а це вже не мало.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ підтримує ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ #НЕБИЙДИТИНУ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.