На Волині до Дня захисту прав дітей поширили буклети #НеБийДитину

In Новини
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

На Волині продовжують поширюватися буклети проекту #НеБийДитину – у Дитячій бібліотеці, з відкриттям книжкової виставки «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист» до Міжнародного дня захисту дітей, розпочалася декада правових знань.

Волинська ДОУНБ імені Олени Пчілки, команда юстиції Волині спільно із представниками Регіонального та Луцького місцевого центрів з надання БВПД до Міжнародного дня захисту дітей, який щорічно відзначається 1 червня, відкрила тематичну виставку.

Книжкова експозиція була доповнена новими матеріалами проекту “Я МАЮ ПРАВО!” щодо захисту прав дітей. 
Півсотні школярів молодших класів дізналися про свої права та їх реалізацію, а також про безоплатну правову допомогу як механізм реалізації цих прав.

На книжковій експозиції «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист» були представлені буклети освітнього проекту #НеБийДитину на підтримку батькам щодо гармонійного виховання дітей, в якому зібрана інформація на основі порад професійних психологів, відгуків небайдужих батьків, сучасних книг із дитячого виховання, наукових досліджень, досвіду інших країн та інфографік. Інформаційні матеріали розповсюджувалися серед користувачів, вчителів, молодих батьків під час правоосвітніх подій.

Джерело: http://chutalnuku.blogspot.com/2018/06/

Дякуємо Жанні Литвині за небайдужість та поширення інформації!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

-->