Фестиваль HappyDity у Львові 28.05: Як це було

In Новини
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ура, фестиваль HAPPY DITY на підтримку проекту #НеБийДитину у Львові відбувся! Як він пройшов та дякуючи кому розповідає організатор та представник ГО “Баьківська спілка” у Львові Наталія Корецька.

Ми щасливі, що фестиваль відвідало багато людей, що ідеї та проекти Громадської організації “Батьківська Спілка” мають відгук у серцях людей, батьків, наших партнерів та друзів!
В першу чергу хочемо подякувати Парку культури ім. Б.Хмельницького за чудову територію надану для проведення фестивалю – було сонячно, затишно, просторно! 
Дякуємо Патрульній поліції Львова та особисто Капис Тетяні за порядок на фестивалі.
Привіт нашому Медіа парнеру https://www.facebook.com/duzheradio/
Дякуємо психологам, які розповідали про гарні, добрі, душевні відносини в сім’ї, про спілкування та виховання дітей та допомогли отримати відповіді на запитання учасників фестивалю! Це – організатор психологічної частини фестивалю Богдана Янків,  наші гості Ірина ЯцівАнна ЗамостнаГалина КапшійІнна Аршулік та арт- терапевт Марта Бобрович.
Дякуємо нашим дівчатам-волонтерам Софії та психологу Ірині, що допомагали в координації фестивалю та веселому і прикольному ведучому Роману!

А наших діток на фестивалі HAPPY DITY забавляли, розважали, дарували подарунки, проводили майстер- класи Мережа садочків ХЕППІ. Ірино Астахова, дякуємо Вам та Вашим дівчатам, що підтримали фестиваль!
АІМ РУНА – Ваші майстер-класи були популярні!
Для старших діток працювали ІТ Академія LOGOS та дитяча бізнес школа Mini-Boss.
Цікаву розважальну програму провів клоун з Весела Країна.
ГО “На Крилах ангелів” робили з дітками листівки та ангелика.
“Ігроленд” розмальовував личка та ручки.
Запальні танці були представлені клубом Едельвейс.
Дитяча зона – від Дитячої Планети.
Така Мака грали з дітками в ігри!
ОШОУ порадувало Шоу з сухим льодом!
Неймовірні виступи від Айкідо Йошинкан Львів Сінкікай. Нова стоматологія без болю та насилля представлена Авторською Стоматологією Мар’яни Мельничук та нашими партнерами фірмою Дентіссімо та ГО “Усмішка ДИТИНИ” – Дівчата, Ви неймовірні!

“Ми дякуємо ВСІМ партнерам, що допомогли нам провести цей чудовий захід та почати робити перші кроки в напрямку виховання добрих, веселих та щасливих дітей! А такими вони будуть, коли їх будуть поважати як особистостей, любити та виховувати добрим словом та прикладом! А з маленької щасливої дитини виростає щаслива людина, щаслива родина, щаслива країна!”, – підсумувала організатор фестивалю та представник ГО “Батьківська спілка” Наталія Корецька.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
-->