best documentaries imdb list balance del gobierno nacional central definicion camuzzi factura acordes para la jardinera violeta parra flavonoids content in tea
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Книга

11 вересня 2019 року у рівно 3 роки від початку проекту #НеБийДитину вийшла в світ наша авторська книга – «СПІЛКУВАННЯ З ДИТИНОЮ в малюнках».

Книга яскрава й про найважливіше коротко – створена з інфографік проєкту. Буде чудовим та зручним подарунком-орієнтиром вам, чи вашим друзям, чи бібліотеці, садочку, школі, куди ходить ваша дитина.

Сучасні знання з психології дитини – у доступній та кольоровій формі. Щоб батьківство було в радість, а в країні розвивалась взаємоповага.

  • ЯК ВСТАНОВЛЮВАТИ МЕЖІ БЕЗ ПРИНИЖЕННЯ?
  • ЯК РОЗІБРАТИСЯ З ЕМОЦІЯМИ ДИТИНИ ТА СВОЇМИ ВЛАСНИМИ?
  • ЯК НАВЧИТИ ДИТИНУ ПОВАЖАТИ СЕБЕ Й ІНШИХ ЛЮДЕЙ, СПІВПРАЦЮВАТИ Й ЗАХИЩАТИ СВОЇ КОРДОНИ?
  • ЯК ПІДТРИМУВАТИ Й РОЗВИВАТИ В ДИТИНІ САМОСТІЙНІСТЬ? ЯК ВЧИТИ Й САМИМ ВЧИТИСЯ? 🙂

 

Відповіді – у книзі на 142 сторінках, яка вміщує зручні інфографіки, і де купа сучасної інформації (від психологів, науковців та з книг) стиснена до коротких підказок. Адже за мільйоном завдань і рішень, що з’являються разом з батьківством, не завжди є час на величезні тексти. Ми їх прочитали і скоротили для вас до самої суті – тримайте!

Ми друкуємо книгу за передзамовленнями. Отже, щоб замовити собі примірник, пишіть нам у приватні повідомлення на Facebook-сторінку.

Друк: 142 сторінки, сторінки кольорові 115г/м.кв., обкладинка гнучка 250г/м.кв. з глянцевою ламінацією, кріплення – проклейка. Формат А5.

Книгу створили: авторки проєкту #НеБийДитину від ГО «Батьківська спілка» Наталя Біда та Олександра Сидорченко, а також сімейна та дитяча психологиня Антоніна Оксанич.
Обкладинку намалювала художниця Вікторія Черняхівська .

Наші знання поєднуються з материнським досвідом, тож всі описані в книзі теми проживаємо з власними дітьми, та вчимося разом з ними.

Інформація змінює світ.
Давайте змінювати його на краще і почнемо з себе :).

Нижче – скорочений варіант книги. Тут інфографіки, з яких створено книгу. А тут відео про книгу.

Авторські права на книгу належать Наталі Біді, Антоніні Оксанич та Олександрі Сидорченко.

Поширення книги організоване проєктом #НеБийДитину.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.