cross browser scroll 3 and 10 year bar waiver robocraft top robots pc 440m3t furaudet pierre
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Книга

11 вересня 2019 року у рівно 3 роки від початку проекту #НеБийДитину вийшла в світ наша авторська книга – «СПІЛКУВАННЯ З ДИТИНОЮ в малюнках».

Книга яскрава й про найважливіше коротко – створена з інфографік проєкту. Буде чудовим та зручним подарунком-орієнтиром вам, чи вашим друзям, чи бібліотеці, садочку, школі, куди ходить ваша дитина.

Сучасні знання з психології дитини – у доступній та кольоровій формі. Щоб батьківство було в радість, а в країні розвивалась взаємоповага.

  • ЯК ВСТАНОВЛЮВАТИ МЕЖІ БЕЗ ПРИНИЖЕННЯ?
  • ЯК РОЗІБРАТИСЯ З ЕМОЦІЯМИ ДИТИНИ ТА СВОЇМИ ВЛАСНИМИ?
  • ЯК НАВЧИТИ ДИТИНУ ПОВАЖАТИ СЕБЕ Й ІНШИХ ЛЮДЕЙ, СПІВПРАЦЮВАТИ Й ЗАХИЩАТИ СВОЇ КОРДОНИ?
  • ЯК ПІДТРИМУВАТИ Й РОЗВИВАТИ В ДИТИНІ САМОСТІЙНІСТЬ? ЯК ВЧИТИ Й САМИМ ВЧИТИСЯ? 🙂

 

Відповіді – у книзі на 142 сторінках, яка вміщує зручні інфографіки, і де купа сучасної інформації (від психологів, науковців та з книг) стиснена до коротких підказок. Адже за мільйоном завдань і рішень, що з’являються разом з батьківством, не завжди є час на величезні тексти. Ми їх прочитали і скоротили для вас до самої суті – тримайте!

Ми друкуємо книгу за передзамовленнями. Отже, щоб замовити собі примірник, пишіть нам у приватні повідомлення на Facebook-сторінку.

Друк: 142 сторінки, сторінки кольорові 115г/м.кв., обкладинка гнучка 250г/м.кв. з глянцевою ламінацією, кріплення – проклейка. Формат А5.

Книгу створили: авторки проєкту #НеБийДитину від ГО «Батьківська спілка» Наталя Біда та Олександра Сидорченко, а також сімейна та дитяча психологиня Антоніна Оксанич.
Обкладинку намалювала художниця Вікторія Черняхівська .

Наші знання поєднуються з материнським досвідом, тож всі описані в книзі теми проживаємо з власними дітьми, та вчимося разом з ними.

Інформація змінює світ.
Давайте змінювати його на краще і почнемо з себе :).

Нижче – скорочений варіант книги. Тут інфографіки, з яких створено книгу. А тут відео про книгу.

Авторські права на книгу належать Наталі Біді, Антоніні Оксанич та Олександрі Сидорченко.

Поширення книги організоване проєктом #НеБийДитину.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.