“Батьківська спілка” створює курс навчання батьківству: Долучайтесь 13 жовтня до першої зустрічі!

In Новини
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Як виховати щасливих дітей і бути щасливими одночасно? Не всі батьки легко впораються з цим питанням. Адже ніде в світі немає повного курсу навчання батьківству. Світ змінюється і загальновизнаних авторитетів в цих питаннях також знайти складно. 
ГО “Батьківська спілка” вперше вирішила створити такий курс разом з самими батьками! 

13 жовтня в партнерстві з мовною школою Сalifornia Language School ми проводимо перший “Батьківський марафон: як бути щасливими батьками і уникнути проблем з дітьми в своєму віці”, де разом з фахівцями та батьками у форматі обговорення проблем віку і відносин та обміну досвідом спробуємо знайти оптимальні рішення та виявити найболючіші проблеми, які потребують докладного вирішення. 

Темою першого марафону будуть психологічні аспекти виховання дітей в різному віці. 
Ведучими та модераторами будуть спеціалісти в обраних темах – психологи, медики, освітяни-практики.

В той час, коли ми з батьками будемо працювати, дітей розважатиме інноваційна мовна школа Сalifornia Language School! Це школа, за допомогою якої діти та дорослі мають змогу вивчити англійську чи іспанську мову просто граючи!

Починаємо працювати з 10 ранку!

Наші модератори:
Психологи і фахівці які щодня практикують і знають правильні рішення будь-яких питань

Дошкільнята
10:00 Ольга Данильчук-Кургак – вихователь-методист у садочку “Baby Nest”, спеціаліст по м’який адаптації

Молодша школа
12:00 Валентина Артамонова  практикуючий індивідуальний психолог, сімейний психолог, аналітик, ведуча психологічних ігор, член асоціацій: «Психологи без кордонів», «Національна Психологічна Асоціація України», «Європейська федерація асоціацій психологів»

Підлітки 
14:00 Антоніна Оксанич  – дитячий, сімейний і підлітковий психолог, сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізації: “гештальт-терапія в роботі з дітьми”, “гештальт-терапія в роботі з сім’ями”, “робота з психосоматичними розладами”.
Анна Перловскаяпсихолог, сертифікований гештальт-терапевт. Ведуча терапевтичної групи для підлітків з цукровим діабетом. Спеціалізація: «гештальт-терапія в роботі з дітьми» та «робота з кризами і травмами в гештальт-терапії”.

РЕЄСТРАЦІЯ
Кількість місць обмежена!

Участь у першому марафоні безкоштовна!

Для учасників ГО “Батьківська спілка” участь у всіх зустрічах ГО “Батьківська спілка” безкоштовна. Також вони отримують постійну юридичну та психологічну підтримку та практичні поради у складних питаннях батьківства від спеціалістів ГО “Батьківська спілка”.  З питань участі у ГО “Батьківська спілка” звертатись на електронну пошту puukraine@gmail.com або за тел. 0989515054 (вайбер).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

-->