“Батьківська спілка” створює курс навчання батьківству: Долучайтесь 13 жовтня до першої зустрічі!

In Новини
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Як виховати щасливих дітей і бути щасливими одночасно? Не всі батьки легко впораються з цим питанням. Адже ніде в світі немає повного курсу навчання батьківству. Світ змінюється і загальновизнаних авторитетів в цих питаннях також знайти складно. 
ГО “Батьківська спілка” вперше вирішила створити такий курс разом з самими батьками! 

13 жовтня в партнерстві з мовною школою Сalifornia Language School ми проводимо перший “Батьківський марафон: як бути щасливими батьками і уникнути проблем з дітьми в своєму віці”, де разом з фахівцями та батьками у форматі обговорення проблем віку і відносин та обміну досвідом спробуємо знайти оптимальні рішення та виявити найболючіші проблеми, які потребують докладного вирішення. 

Темою першого марафону будуть психологічні аспекти виховання дітей в різному віці. 
Ведучими та модераторами будуть спеціалісти в обраних темах – психологи, медики, освітяни-практики.

В той час, коли ми з батьками будемо працювати, дітей розважатиме інноваційна мовна школа Сalifornia Language School! Це школа, за допомогою якої діти та дорослі мають змогу вивчити англійську чи іспанську мову просто граючи!

Починаємо працювати з 10 ранку!

Наші модератори:
Психологи і фахівці які щодня практикують і знають правильні рішення будь-яких питань

Дошкільнята
10:00 Ольга Данильчук-Кургак – вихователь-методист у садочку “Baby Nest”, спеціаліст по м’який адаптації

Молодша школа
12:00 Валентина Артамонова  практикуючий індивідуальний психолог, сімейний психолог, аналітик, ведуча психологічних ігор, член асоціацій: «Психологи без кордонів», «Національна Психологічна Асоціація України», «Європейська федерація асоціацій психологів»

Підлітки 
14:00 Антоніна Оксанич  – дитячий, сімейний і підлітковий психолог, сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізації: “гештальт-терапія в роботі з дітьми”, “гештальт-терапія в роботі з сім’ями”, “робота з психосоматичними розладами”.
Анна Перловскаяпсихолог, сертифікований гештальт-терапевт. Ведуча терапевтичної групи для підлітків з цукровим діабетом. Спеціалізація: «гештальт-терапія в роботі з дітьми» та «робота з кризами і травмами в гештальт-терапії”.

РЕЄСТРАЦІЯ
Кількість місць обмежена!

Участь у першому марафоні безкоштовна!

Для учасників ГО “Батьківська спілка” участь у всіх зустрічах ГО “Батьківська спілка” безкоштовна. Також вони отримують постійну юридичну та психологічну підтримку та практичні поради у складних питаннях батьківства від спеціалістів ГО “Батьківська спілка”.  З питань участі у ГО “Батьківська спілка” звертатись на електронну пошту puukraine@gmail.com або за тел. 0989515054 (вайбер).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
-->