“Батьківська спілка” стала дійсним учасником Європейської асоціації батьків

In Новини
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

В кінці квітня ГО “Батьківська спілка” стала дійсним учасником та офіційним представником в Україні Європейської асоціації батьків. А Україна та Європа стали ще на крок ближче одна до одної.

Фактично Україна стала першою та єдиною країною, яка не маючи членства в ЄС, отримала повноцінне членство в найбільшій батьківській асоціації Європи (150 млн батьків з більш ніж 20 країн Європи).

“Я дякую всій команді “Батьківської спілки” та всім партнерам, директорам шкіл, всім з ким ми працювали весь цей час та тим, хто підтримував нас інтелектуальними, моральними, матеріальними та фізичними ресурсами!
Саме завдяки Вам ми отримали величезну підтримку та визнання наших досягнень на європейському рівні і після нашої презентації та відео з фестивалів до мене підійшли майже всі керівники найбільших батьківських спільнот Європи у захваті та сказали, що ми є прикладом того, якою має бути справжня батьківська асоціація.
Саме завдяки Вам ми можемо не тільки пишатися досягненнями, але нам є, чим поділитися з багатьма Європейськими країнами!”, – пише на своїй Facebook-сторінці голова ГО “Батьківська спілка” Андрій Близнюк.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
-->